10 februari 2012

Vrouw in scootmobiel aangereden: verdachte rijdt door

Maandagochtend heeft er een aanrijding plaatsgevonden in Lelystad. Een automobilist reed op de oversteekplaats een vrouw in haar scootmobiel aan.

De 51-jarige invalide vrouw uit Lelystad kwam lelijk ten val maar raakte wonderwel niet gewond.

De bestuurder van de auto is na een kort gesprek met het slachtoffer er toch vandoor gegaan zonder zijn identiteit prijs te geven. Een oplettende vrouw op de fiets noteerde voor de dame in de scootmobiel het kenteken.

De zaak is in onderzoek bij politie Lelystad, die dringend op zoek is naar de bewuste getuige op de fiets die het slachtoffer te hulp schoot en het kenteken heeft genoteerd.

Bron: Politie 18 augustus 2008

1 Ster2 Sterren3 Sterren4 Sterren5 Sterren (Nog geen stemmen)

Gratis scootmobieloffertes?

Wilt u ook een scootmobiel hebben? Scootmobielen.nl heeft dan speciaal voor u een aanbieding waarmee u gratis informatie over extra voordeel krijgt bij het aanvragen van een scootmobiel.

Laat wat van je horen

*