10 februari 2012

Rugpatient kan scootmobiel niet meer betalen

Fred Wendriks uit Roosendaal is niet te spreken over het beleid van de gemeente Roosendaal

Hij moet voortaan maandelijks een bedrag van 126 euro 56 gaan betalen voor het gebruik van zijn scootmobiel. Maar dat geld heeft hij niet.

1 Ster2 Sterren3 Sterren4 Sterren5 Sterren (2 stemmen)

Gratis scootmobieloffertes?

Wilt u ook een scootmobiel hebben? Scootmobielen.nl heeft dan speciaal voor u een aanbieding waarmee u gratis informatie over extra voordeel krijgt bij het aanvragen van een scootmobiel.

Reacties

  1. Jenny zegt:

    Belachelijk wat de gemeente wil,wij zouden begin dit jaar bericht krijgen over de hoogte van de bijdrage, eindelijk augustus en een bericht 68 euro per 4 weken omdat ik een minder kwaliteit scootmobiel heb dan Fred maar maar eventjes met terugwerkende kracht vanaf april 2008.
    Ik heb al gereageert naar gemeente dat ze hem op kunnen komen halen dat is gewoon onbetaalbaar.
    Ik ben er ook erg van afhankelijk dus maar op zoek naar een goedkope tweedehandse die is dan in iedergeval van mezelf.

Laat wat van je horen

*