19 mei 2012

Lege scootmobiel zorgt voor commotie te Den Haag

Een verlaten scootmobiel op de brug tussen de Rijswijkseweg en de Goudriaankade zorgde dinsdag 9 november voor flink wat commotie.

De politie kreeg rond 14:30 uur een melding binnen dat er al meer dan een uur een verlaten scootmobiel op de brug stond. Omdat de agenten veronderstelden dat de bestuurder iets was overkomen, gingen in overleg met de brandweer duikers in het water zoeken.

Tijdens deze duiken sprak een medewerker van een zorginstelling de agenten aan en vertelde hen dat hij de scootmobiel kwam ophalen. Deze bleek een lege accu te hebben en de bestuurster was in veiligheid. Hierop beëindigde de duikploeg hun werkzaamheden.

Bron: Politie 10 november 2010

1 Ster2 Sterren3 Sterren4 Sterren5 Sterren (Nog geen stemmen)

Gratis scootmobieloffertes?

Wilt u ook een scootmobiel hebben? Scootmobielen.nl heeft dan speciaal voor u een aanbieding waarmee u gratis informatie over extra voordeel krijgt bij het aanvragen van een scootmobiel.

Laat wat van je horen

*